אודות

ריקי קיטרו: מדיום, פאראפסיכולוגית, מתקשרת, מאמנת אישית ומורה לחיים

פרופיל

ריקי הינה מיסטיקנית, יועצת, מורה לחיים – Mentor ומאמנת אישית, בשיטה ייחודית שאותה פיתחה במשך שנים. היא משלבת את היכולת לאבחן, להדריך ולכוון באמצעות לא רגיל בדרך יוצאת מן הכלל ולגמרי לא קונבנציונאלית. תחום המיסטיקה מעורר רעד אצל אנשים לא מעטים, אולי בשל מכלול האגדות וסיפורי עמים שמקושרים למילה, אולי בגלל אי ההבנה בעולם המיסטיקה, ואולי כי לימדו אותנו לחשוב בתבניות. לקח לה שנים רבות להבין את עוצמת המתנה שהעניק לה אלוהים, ולהביא לעולם השילוב.

בחודשים האחרונים, מאז המלחמה בעזה, משתתפת קבועה (לפחות אחת לשבוע) בפאנל המומחים בתוכנית "מקצוענים 10" עם שירה פליקס, בערץ 10. השילוב הייחודי שלה, הינו היכולת לאבחן אדם, את עברו, את הטראומות שחרטו בו חותם, את אישיותו והחשוב מכל לכוון אותו לעתיד תוך כדי ליווי והדרכה אישית. השקפת עולמה והאני מאמין שלה הם – לומר לאדם את האמת, גם אם היא כואבת ולא נעימה. בכך היא נותנת את האפשרות והכוח לשנות ולהציל חיים!. המשפטים המנחים אותה ואותם היא מעבירה הלאה הם:

ידע הוא כוח!

על כן, היא רואה כזכות ויותר מכך, כחובה מוסרית לדבר על הכול. מכיוון שעל פי שיטתה את הגורל והעתיד ניתן לשנות, ואסור להיכנע להם. 98% מהעתיד ניתן לשינוי, בנקודות זמן שונות, ולא להפיל את האשמה על האחרים, אלא, בזכותה הידע ניתן לקחת את האחריות על חיינו ועל חיי יכירנו. זכות אדם לעשות שימוש באינפורמציה שקיבל ככל שעולה בדעתו. את החוויות הקשות אותן במשך חייה והיא מעבירה את היכולת והכוח לקום לבנות ולהיבנות מחדש, כמו עוף החול, לא להישבר אלא להפך. כל חוויה קשה, שתהייה קשה שוהייה העצימה אותה הפכה אותה לאדם טוב יותר לעצמה ולסובבים אותה. לעולם לא נשברה, לא הפכה מרירה ולא שקעה ברחמים עצמיים, אלא אספה את עצמה כל פעם מחדש, לקחה אחריות על חייה על מעשיה והתעצמה.

בנוסף להיותה פרא-פסיכולוגית, ריקי בוגרת שלושה קורסי Deil Carnegie זכתה בפרסי הוקרה על תרומתה כששימשה בוגרת עוזרת. היא חברה בפדרציה הבינלאומית לאימון אישי – ICF International Coach Federation.רוב הצפוי בעתיד ניתן לשינוי מפני שאם אנו יודעים את עתידנו בצורה ריאלית ומפוקחת, על ידי הארת העניין, בהרה מדוע נעשים התהליכים ושינוי דפוסי התנהגות וחשיבה כי ידע הוא כוח!

אם מישהו היה אומר לי שזה מה שאני אהיה, כמובן לא הייתי מאמינה. וכשמאחורי רקורד מופלא של נבואות ובנושאים שונים פוליטיים עולמיים, ואישיים. אם מישהו היה מספר לי שאעבור את שעברתי לא הורי ולא היא היינו מאמינים אבי גילה על הטראומה שלה בעיתון. היום כמובן מלחמתי (כנגד התועבות ונגד המיסטיקאים שלא אומרים את האמת לאנשים) היא למנוע את האסונות. אפשר למנוע אונס, גילוי עריות, נפילות כלכליות, סרטן, מחלות, ניתוחים, גרושים ועוד ועוד ועוד.

תחומים בהם היא עוסקת

קריאה בקלפים
לורם איפסום
לורם איפסום
לורם איפסום
לורם איפסום
לורם איפסום
לורם איפסום
לורם איפסום
לורם איפסום
לורם איפסום
לורם איפסום

שאלות ותשובות

מה היתרון או מדוע לבקר ב מרפאת KiTARO NATUROCLiNiC ?

נכון הוא, שאין הנחתום מעיד על עיסתו. אבל, במרפאת KiTARO NATUROCLiNiC תמצאו מכלול של דרכי טיפול והתמחויות, כתולדה של ניסיון טיפולי וצוות מטפלים שהם אומנים בדרך החשיבה ומקצוענים בדרך הטיפול. בנוסף המרפאה הינה אינטגרטיבית המשלבת את הרפואה הטבעית – נטורופתיה עם הרפואה הסינית. דבר נוסף, חלק מציוד האיבחון הוא יחודי ויחיד בארץ ובחלקו ממוחשב, חזית הטכנולוגיה בענף. והחשוב ביותר, התחושה והיחס האישי שתקבלו. אתם חשובים לנו, עבורכם ורק עבורכם נפתחה המרפאה.

כאן תופיע שאלה שתישאל פעמים רבות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

נשמח לעזור לך, השאר פרטים: