דף הבית | קשר | מפת האתר | english english

אודות

מי היא ריקי קיטרו

 ריקי קיטרו: מדיום, פאראפסיכולוגית, מתקשרת, מאמנת אישית ומורה לחיים . riki_pic_for_web_profile_443
נושא הייעוץ והקוצ'ינג Coaching תופס תאוצה בשנים האחרונות. ישנם כלים רבים ושיטות מגוונות בתחום.

ריקי הינה מיסטיקנית, יועצת, מורה לחיים - Mentor ומאמנת אישית, בשיטה ייחודית שאותה פיתחה במשך שנים. היא משלבת את היכולת לאבחן, להדריך ולכוון באמצעות כלי לא רגיל וייחודי בדרך יוצאת מן הכלל ולגמרי לא קונבנציונאלית.


תחום המיסטיקה מעורר רעד אצל אנשים לא מעטים, אולי בשל מכלול האגדות וסיפורי עמים שמקושרים למילה, אולי בגלל אי ההבנה בעולם המיסטיקה, ואולי כי לימדו אותנו לחשוב בתבניות. לקח לה שנים רבות להבין את עוצמת המתנה שהעניק לה אלוהים, ולהביא לעולם שילוב מנצח של  תקשור והעברת מידע במלוא מובן המילה, מבלי ליפות את האמת ולנסות למצוא חן בעיני איש. ריקי מלווה ומדריכה אלפי אנשים בארץ ובעולם, שידרה תוכנית יומית ברדיו חיפה- "ריקי קיטרו וחברים" , משדרת ברדיו כל רגע ומרצה ברחבי הארץ והעולם.

 

בחודשים האחרונים, מאז המלחמה בעזה, משתתפת קבועה (לפחות אחת לשבוע) בפאנל המומחים בתוכנית "מקצוענים 10" עם שירה פליקס, בערץ 10.


השילוב הייחודי שלה, הינו היכולת לאבחן אדם, את עברו, את הטראומות שחרטו בו חותם, את אישיותו והחשוב מכל לכוון אותו לעתידו תוך כדי ליווי והדרכה אישית.

 

השקפת עולמה והאני מאמין שלה הם - לומר לאדם את האמת, גם אם היא כואבת ולא נעימה. בכך היא נותנת את האפשרות והכוח לשנות ולהציל חיים!. המשפטים המנחים אותה ואותם היא מעבירה הלאה הם:

 


ידע הוא כוח!
אם אני יודע מה עומד לקרות אני יכול לשנות!!
אנחנו יכולים לשנות את חיינו במו ידינו!!!

 

על כן, היא רואה כזכות ויותר מכך, כחובה מוסרית לדבר על הכול. מכיוון שעל פי שיטתה – את הגורל והעתיד ניתן לשנות, ואסור להיכנע להם. 98% מהעתיד ניתן לשינוי, בנקודות זמן שונות, ולא להפיל את האשמה על האחרים, אלא, בזכות הידע ניתן לקחת את האחריות על חיינו ועל חיי יכירנו. כנגד, זכותו של האדם לעשות שימוש באינפורמציה שקיבל ככל שעולה בדעתו.

 

את החוויות הקשות אותן חוותה במשך חייה (אונס בגיל 7, תאונת דרכים קשה בגיל 12, נפילה כלכלית) הפכה לכלי. דרכם היא מעבירה את היכולת והכוח לקום לבנות ולהיבנות מחדש, כמו עוף החול, לא להישבר אלא להפך. כל חוויה קשה, שתהייה קשה ככל שתהייה, העצימה אותה והפכה אותה לאדם טוב יותר לעצמה ולסובבים אותה. היא לעולם לא נשברה, לא הפכה מרירה ולא שקעה ברחמים עצמיים, אלא אספה את עצמה כל פעם מחדש, לקחה אחריות על חייה על מעשיה והתעצמה.

 

בנוסף להיותה פרא-פסיכולוגית, ריקי בוגרת שלושה קורסי Deil Carnegie וזכתה בפרסי הוקרה על תרומתה כששימשה בוגרת עוזרת. היא חברה בפדרציה הבינלאומית לאימון אישי  - ICF International Coach Federation.

 

 היא זכתה אף להיות המיסטיקנית הראשונה שתחזיותיה תועדו מראש – היא צפתה את היום המדוייק והמקום בו יתפס האנס בני סלע, כשבוע לפני שהוא נתפס. הדבר תועד ע"י צוות צילום של ערוץ טלוויזיה. (לכתבה המצולמת: חדר תקשורת > סרטוני וידאו< ריקי חוזה לכידת בני סלע )

 

האם אפשר לדעת?.... בוודאי! האם צריך לדעת....? חובה!


 

אם הייתי יודע, הייתי....

 

מה הייתה עושה אם הייתה יודעת?
טולי הייתה נפרד מקרובי משפחה, ולא הייתה מתייסר שלא הספקתה לראות או לדאוג להם כי הייתה ב- לחץ, עסוק, לא חשבת, ובעיקר תמיד מכיוון שנראה שהם תמיד יהיו –כי זה מובן מאילו.

הייתה זהיר עם העובד החדש, עם השותף, בודק את הבנק, נוסע בזהירות, נזהר מתאונות, הולך לרופא ולא מזלזל בממצאים.
שומר על הילדה, לא מביא את הבייביסיטר האיומה, שומר על קשר נכון עם הבוס, נותן אנרגיה ומקשיב לאישה או לבעל, ואז לא מגלה את הבגידה בדרך כל כך קשה, מציל את הנישואים או לחלופין לא מתחתן בכלל, כי האישה או הגבר אינם מתאימים בכלל.
לא רוכש את הבית כי האנרגיה בו רעה, לא לוקח משכנתא כי הבנק מרמה או בגלל שתישאר בלי מקום עבודה.
לא בוחר ללמוד את תחום הלימודים שלמדת כי זה מה שההורים שלך רצו, אלא מממש את יכולותיך ומגשים את חלומותיך.
עושה את מה שרצית הולך עם האהובה האמתיים שהוריך לא רצו, ונלחם על אהבתך...

האם אפשר לדעת?
בוודאי!

האם צריך לדעת....?
חובה!

98% מהעתיד ניתן לשינוי,מכיוון שאנו יוצרים את העתיד. 

אנו חייבים להבין את העבר, להיות מודעים למצבינו בהווה על מנת לשנות את העתיד.

ניסיונות העבר ,דפוסי חשיבה , פגיעות הדרכה ולימודים לא נכונים, אלה מתווים את דרכו של האדם שאינו יודע שניתן לשנות.

"ספר המתים והחיים הטיבטי" אומר
"הלכתי ברחוב ראיתי בור נפלתי בו...
הלכתי ברחוב ראיתי בור נפלתי בו...
הלכתי ברחוב ראיתי בור נפלתי בו...
הלכתי ברחוב ראיתי בור הלכתי הצידה.
הלכתי ברחוב אחר!"


בעזרת המיסטיקה –תורת הנסתר - תחום מופלא כל כך והשנוי במחלוקת שנקטל במשך שנים, ולעיתים בצדק.
המודעות היום לרוחניות הצורך במשהו להישען עליו הצורך בכיוון והכוונה, מביא אנשים לפנות יותר ויותר לתחום זה.

בעזרת תקשור וקולות מין השמיים (חיבור לספריה הקוסמית) קריאה ב- קלפים, קפה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, ודרכים אחרות, יש לנו אפשרות חד משמעית לדעת את הכיוון וההסבר הצפוי לעתיד לבוא.
עצם הידיעה המודעות והכוונה הנותנת לאדם את היכולת לשלוט בעתידו. החלטות נכונות בעבר מונעות טעויות בהווה על ידי כך משנים את העתיד.

 

לדוגמא, לימודים ועבודה - רוב בני האדם לומדים ועובדים במקצוע לא מתאים להם ולא רצוי עבורם ועושים זאת כדי לרצות את ההורים או המשפחה, המסגרת או הציפיות מתוך כך לא יהיו מוצלחים בדרך כלל לא מאושרים ולא ימצו את הפוטנציאל החבוי בהם. יגדלו ויזדקנו מרירים ציניים בתחושה של אם הייתי יודע ...

 

אני ריקי קיטרו –נחשבת – כמיסטיקאית יוצאת דופן בתחום המיסטיקה – מפני שאני מייצגת מיסטיקה אחרת ריאלית ומציאותית סיפור חיי הקשה במיוחד, שבין החוויות הקשוב שעברתי, יש אונס בגיל צעיר אשר עליו קיבלתי כסף (מספר אגורות), תאונות נפילות כלכליות כשלאחר זמן התברר, שהיו הם, המבחנים שלי שהכשירו אותי להביא בשורה אחרת. יצר ההרס המפותח שלי הביא אותי למצב של השמדה טוטאלית א. בנושא כסף כל אשר הרווחתי בחיי הפסדתי. ב. הרס גופני 25 שנה בבתי חולים ניתוחים, צנתורים, תאונות.

לאחר טיפול שעברתי בעקבות התקפי חרדה הבנתי את ההרס שנבע בעקבות הטראומה המינית.


אם מישהו היה אומר לי שזה מה שאני אהיה, כמובן לא הייתי מאמינה. כשמאחורי רקורד מופלא של נבואות – בנושאים שונים פוליטיים, עולמיים, ואישיים.
אם מישהו היה מספר לי שאעבור את שעברתי לא הורי ולא אני היינו מאמינים אבי גילה על הטראומה שלי דרך העיתון.
היום כמובן מלחמתי (כנגד התועבות ונגד המיסטיקאים שלא אומרים את האמת לאנשים) היא למנוע את האסונות. אפשר לדעת ולמנוע אונס, גילוי עריות, נפילות כלכליות, סרטן, מחלות, ניתוחים, גרושים ועוד ועוד ועוד.

רוב הצפוי בעתיד ניתן לשינוי מפני שאם אנו יודעים את עתידנו בצורה ריאלית ומפוקחת, על ידי הארת העניין, הבהרה מדוע נעשים התהליכים ושינוי דפוסי התנהגות וחשיבה - כי ידע הוא כוח! 
 

כל כך הרבה שאלות ולכל אחת מהן תשובה עם החלטות גורליות.